Amazonis Müümine

Põhiküsimused seoses Amazonis müümisega

Sattusid siia lehele arvatavasti sellepärast, et Sul tekkis küsimus, kas Sinu ettevõtte tooted võiksid sobida Amazonis müümiseks? Kui see on nii, siis siin räägime sellest kõigest lähemalt ning vastame paljudele küsimustele, mis on tavaliselt ettevõtjatel tekkinud enne kui nad otsustavad Amazonis oma tooteid müüa.

Kas Amazoni ettevõtlus sobib minule?

Amazoni ettevõtlus ei pruugi sobida kõigile, kuna see nõuab palju aega ja pühendumist. Kui sa oled valmis panustama, et oma Amazoni äri alustada, siis võta meiega ühendust või liitu mõne Amazoni koolitusega, et õppimisprotsess oleks kiirem.

Kuidas müüa tooteid Amazonis?

See on väga lihtne küsimus aga vastus on väga pikk. Lühidalt öeldes on olemas kaks viisi, kuidas Amazonis tooteid müüa. Kas FBA (Fulfilled by Amazon) mudeliga ehk saadad kauba Amazoni lattu ja Amazon saadab kauba ise kliendile kui klient on tellimuse teinud. Teine variant on FBM (Fulfilled by Merchant) ehk saadad kauba ise kliendile.

Mis tooteid müüa Amazonis?

Kuldne reegel on müüa tooteid, millel on väiksem konkurents ehk nõudlus ületab pakkumist. Selleks, et leida sobilik toode mida müüa Amazonis soovitame kasutada Helium10 Google Chrome Extensioni, mille saad siit.

Mis on parim Amazoni tööriist?

Paljud inimesed ei tea seda aga Amazonis on võimalik näha konkurentide müüke ehk näha, kui palju keegi iga kuu umbes müüki teeb. Selleks on vajalik endale alla tõmmata Helium10 plugin. Lisaks sellele pakub Helium10 ka palju muud nt. Freedom Ticket koolitus, mis on üks kõige tuntumatest Amazoni koolitustest maailmas. See on 8 nädalalne online kursus, kus räägitakse pea kõigest, mis puudutab Amazoni äri. Helium10 saad endale sooduskoodiga kasutades linke meie kodulehel.

Kuidas alustada Amazonis müümist?

Enne Amazonis müügiga alustamist oleks vaja teha korralik turu-uuring, mille tulemusena on juba täpselt näha kui suured on konkurentide igakuised käibed ning kui palju oleks endal potentsiaali turust osa saada.

Kus asuvad Amazoni laod?

Amazonil on kokku üle 170 lao üle kogu maailma. Enamus nendest on Ameerikas ja Euroopas.

Kui palju võtab Amazon endale iga müügi pealt?

Amazoni vahendustasu oleneb kategooriast, kus oma tooteid müüa. Keskmine jääb 15% kanti. Lisaks sellele tuleb maksta veel Amazon FBA tasusid kui seda teenust kasutad. Need tasud olenevad samuti kategooriast ning Sinu toodete suurusest. Täpsem info Amazoni enda kodulehel. Link siin.

Kui palju on võimalik Amazonis tooteid müüa ja käivet teha?

Eesti ettevõtjad tihti imestavad kui palju suured tegijad Amazonis kõigest ühe tootega käivet teevad. Pole harv juhus kui Amazonis on ühe toote käive mitu korda suurem kui sarnases nišis tegutseva Eesti ettevõte kogu käive Eesti turul. Potentsiaal on võimas, aga selleks, et sinna jõuda, on vaja ka kõvasti tööd teha.

Miks ma peaksin kasutama Helium10-et?

Helium10 pakub väga paljusid võimalusi, mis on hindamatud kui alustad oma Amazoni äriga. Alustadest tooteotsingu tööriistadega, mis lihtsustavad su tööd kordades ja lõpetades tootelehe optimeerimisega ning lisaks sellele ka palju muud.

Parim Amazoni koolitus?

Kui soovid ise alustada Amazoni äriga siis on mõistlik konsulteerida spetisalistiga, kes on eelnevalt selle tee edukalt läbi käinud. Nii on sul võimalik vältida palju võimalike vigu ja suurema tõenäosusega saavutada edu. Kui soovid personaaselt Amazoni koolitust, ehk 1-1 le rääkida eksperdiga, siis võta meiega ühendust ja aitame sind hea meelega ning vajadusel suuname edasi mõne hea Amazoni online koolituse juurde.

Millest peaksin alustama, kui tahan oma tooteid Amazonis müüa?

Kõigepealt peab tegema ühe turu-uuringu, ning siis saaks juba täpsemalt hinnata, kas Sinu tooteid võiksid sobida Amazoni või mitte. Selleks soovitan võtta meiega ühendust, et saaksime juba detailidest rääkida.

Amazonis müümine Sinu ärile?

Kirjuta või helista meile ja vaatame koos, kas su tooteid võiksid sobida Amazonis müümiseks.

Kui Sul on veel küsimusi, siis kirjuta meile!